Sonidos De Pájaros

Sonidos De Pájaros 1.2

Ptak Dźwięki aplikacja przynosi nowe ptaków brzmi dzwonki do zabierze Cię w pięknej przyrody świata.

Ptak Dźwięki aplikacja przynosi nowe ptaków brzmi dzwonki do zabierze Cię w pięknej przyrody świata.

Ptak Dźwięki aplikacja przynosi nowe ptaków brzmi dzwonki do zabierze Cię w pięknej przyrody świata. Można usłyszeć niesamowite ptaków piosenki na klawiaturze smartfona z całego świata. Pobierz aplikację dla ptaków brzmi darmo i cieszyć relaksujący dzwonki i najlepszą muzykę ptaków. Przeglądaj różnych ptaków dźwięki z najnowszej płyty rezonansowej ptaków, i słuchać ich w domu na komputerze z systemem Android ™. Teraz masz szansę, aby ustawić oryginalny i wyjątkowy kontakt dzwonek, lub przypisać konkretny utwór ptaków do konkretnego kontaktu w telefonie komórkowym, sms lub powiadomienia.

Dźwięki natury są idealne do pracy z dala od hałasu z miasta. Ptak aplikacja sprawi, że poczujesz się jak w lesie. Zebraliśmy najpopularniejsze odgłosy ptaków z całego świata. I kładziemy je wszystkie w tej górnej dzwonki aplikacji. Śpiew ptaków są idealnym rozwiązaniem dla czasu, a nawet dźwięk alarmu rano śpi. Nie trzeba skakać z złe już, przerażające przez poprzedniego pierścienia alarmowego. Teraz możesz obudzić się z uśmiechem. Ta najnowsza aplikacja ptak może być dobry jako aplikacja edukacyjna dla dzieci. Dzieci mogą słuchać różnych Voces ptaków i uczyć się ich nazwiska. Istnieje wiele gatunków ptaków, takich jak ptaki lasów, ptaków tropikalnych, dżungli ptaków. Ptaki domowe dźwięki takie jak kogut, kaczek i gęsi, pawi sprawi, że uśmiech. Słuchaj głosy kanarek, sowa, orzeł, amerykański łyska, następnie Kooka burra, wrona, Czerwonak, jak również bluejay, stodoła połknąć i wiele więcej. Zrób coś dobrego dla siebie, powraca w niesamowitej przyrody świata, posłuchać fantastyczne głosy zwierząt, zamknij lody i cieszyć się z dzwonki do telefonów komórkowych. Są to bardzo relaksujące dźwięki dzwonków i piękne wsi. Możesz zrobić śmieszne żarty i kawały, i baw się dobrze grając dźwięk ptaków ciepłej i efekty dźwiękowe drażnić koty sąsiedztwie znajduje. Więc pobrać najlepsze dźwięki za darmo, teraz. Ptak dźwięki polifoniczne wzbogaci swój telefon. Jeśli kochasz dzwonki będzie o wiele więcej miłości i pielęgnować przyrody, zwierząt, i wolność.

Funkcje aplikacji:

- Ustawić jako dzwonek lub kontaktu dzwonek

- Ustawiony jako sms, powiadomienia

- Ustawić jako alarm

- Ustawić jako ulubione

Pobierz darmowe dzwonki aplikację i cieszyć fajne dzwonki, najlepsze dźwięki i najnowsze melodie. To jest najlepsza płyta rezonansowa z najbardziej popularnych dzwonków. Najnowsze melodie, świetne melodie i dużo zabawy, wszystkie z nich w tej niesamowitej aplikacji za darmo.

Każdy lubi słuchać muzyki, a każdy ma ulubione piosenki. Jesteśmy całkowicie pewni, że uwielbiam ten nowy app.These popularne dzwonki są dla wszystkich. Wybierz swoje ulubione darmowe dzwonki i cieszyć.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android i tabletek android, i jest testowany na wielu urządzeń z systemem Android, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe. Wszystkie dzwonki w tej aplikacji są w domenie publicznej lub licencji Creative Commons. Jeśli masz pytania lub sugestie, po prostu napisz do nas.

— Muzyka i radio —

Sonidos De Pájaros

Download

Sonidos De Pájaros 1.2